راهنما

فهرست مطالب

خرید محصول

جست‌و‌جوی آسان و پیدا کردن کالا با مناسب‌ترین قیمت، خواسته‌ی هر خریدار است و معمولاً دست‌رسی به تمام عرضه‌کنندگان و یافتن کمترین قیمت امکان‌پذیر نیست. در وضعیتی کنونی× که تردد در بازارها سلامت افراد را تهدید می‌کند رفع نیاز/کمبود یک مجموعه (فروشگاه، گالری، سالن، مرکز خدمات و…) به وسیله‌ی اعلام نیاز (مناقصه) و خرید اینترنتی در وب‌مارکت بیوتیکال روشی صحیح و امن است. بیوتیکال با تکیه بر شبکه‌ی رو به رشد و گسترده‌ی سراسری خود این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا آسوده‌ خاطر به خرید بپردازید.

تیم بیوتیکال در تلاش است محیطی ساده و کاربر پسند را آماده کند تا خریدار گرامی تجربه‌ی دل‌پذیری از خرید جذب کند و برای این هدف جریان گردش کار را تا حد ممکن راحت و روان طراحی کرده است.

تیم بیوتیکال در تلاش است محیطی ساده و کاربر پسند را آماده کند تا خریدار گرامی تجربه‌ی دلپذیری از خرید جذب کند و برای این هدف جریان گردش کار را تا حد ممکن راحت و روان طراحی کرده است.

مراحل خرید کالا

شرایط پرداخت

پس از ثبت سفارش خرید کالا، کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی پرداخت است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌گردد.

ارسال کالا و استرداد کالا

روش حمل و نقل کالا، زمان تحویل و مکان رسید با هماهنگی و توافق خریدار تعیین می‌شود.

 برای اطلاع بیشتر شرایط و ضوابط بازگشت محصول (کالای مرجوع) را مطالعه کنید.

فروش محصول

فروش ویژه در بازار داد و ستد، متناسب با نوع محصول و عرضه‌ی آن، نام‌های مختلف دارد.

 مزایده هنگامی جریان دارد که فروشنده محصولی خاص، بی‌همتا، نایاب یا کمیاب را به خریداری که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده بفروشد.

اگر فروشنده حجمی از کالاهای خود را با قیمتی کمتر از برآورد عرف بازار، عرضه کند حراج بر پا شده است.

 

 در این حالت در بازارهای سنتی، اطلاع‌ رسانی و جذب مشتری، سخت و محدود خواهد بود. فروشنده‌ی محترم با همکاری بیوتیکال می‌تواند مشتریان بیشماری را از حراجی مطلع کند و در کمترین زمان به بهترین نتیجه برسد.

حراج کالا

مراحل ثبت و نمایش آگهی و جزئیات آن:

مزایده

برای اجراء مزایده‌ی کالا، فروشنده‌ی محترم تمام مراحل بالا را ‌می‌گذراند.